تازه های مجتمع

اولین جلسه شورای دبیران در تاریخ ۹۸/۵/۳

0
مجتمع آموزشی فرهنگی احسان
مجتمع آموزشی فرهنگی احسان

با استعانت از خداوند بزرگ ، اولین جلسه شورای دبیران در تاریخ ۹۸/۵/۳ ساعت ۱۹:۴۵ با حضور معاونت پژوهشی و نیروی انسانی مجتمع ، مدیر و معاونین دبیرستان دوره دوم و کلیه همکارن در سالن اجتماعات تشکیل گردید . پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید جناب آقای شرفی ضمن عرض خوش آمدگویی به تبیین اهداف مجتمع آموزشی ، فرهنگی احسان پرداختند .
سرکار خانم دکتر خسروی به تشریح نحوه ارزیابی عملکرد دبیران در طول سال تحصیلی آینده به صورت نمایشی و با استفاده از نرم افزار پاورپوینت پرداختند .
در ادامه جناب آقای احمدی مدیریت دبیرستان دوره دوم ضمن خوش آمدگویی اهم اهداف برنامه تعالی مدیریت مدرسه که بر اساس رویکرد سیستم مدیریتی و توسعه پایدار که مورد تایید اداره استاندارد ایران می باشد در جلسه به طور شفاف و واضح بیان نمودند که این دبیرستان با خرد جمعی و تفکر گروهی به همراه تلاش مضاعف و صدق کردار و گفتار همکاران در چشم اندازی ۳ ساله به جایگاه واقعی خود که برترین مدرسه غیر انتفاعی استان از لحاظ آموزشی ، فرهنگی ، پژوهشی و اخلاق مدار باشد ، خواهد رسید و برای تحقق این اهداف از دبیران خواستند طرح درس روزانه به همراه ارائه نکات آموزشی و تستی داشته باشند . در پایان جلسه ، تکریم شخصیت دانش آموز ، اولیا و دیگر مراجعین یادآوری گردید .

معرفی مجتمع

مقاله قبلی

عید غدیر خم مبارک باد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند