معرفی

معرفی مجتمع

مجتمع آموزشی فرهنگی احسان
0

به نام خدا

مجتمع آموزشی فرهنگی ورزشی احسان با اهداف متعالی آموزشی پرورشی و توسعه فرهنگ غنی ایرانی و تربیت و پرورش نیروهای متخصص و متعهد جامعه به همّت بزرگ مرد فرهنگ دوست و خیراندیش آقای مهندس سیداسحاق فال اسیری در دامنه کوه داراک درشهرعلم و ادب شیراز در زمینی به مساحت تقریبی ۳۰ هزار متر مربع درسال ۱۳۷۳،که با انتقال سرمایه موسس محترم که نتیجه سال ها فعالیت تخصصی در صنعت هواپیما سازی بوده است خریداری و بنا گردید.
این مجتمع آموزشی فرهنگی با مطالعات گسترده و بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان و مهندسان و مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شد. واحدهای آموزشی پیش دبستانی و دبستان دوره اول ودوم، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی با ظرفیت و گنجایش حدود ۲۰۰۰ دانش‌آموز و ۲۷۰ نفر پرسنل اداری، اجرایی و علمی از سال ۱۳۷۶ آغاز به کار کرده است .

مجتمع آموزشی فرهنگی احسان

مجتمع آموزشی فرهنگی احسان

مشاهده نماهنگ معرفی مجتمع آموزشی فرهنگی احسان

مجتمع آموزشی فرهنگی احسان همچنین دارای یک تالار اجتماعات مجلل و مجهز است که با گنجایش حدود ۷۰۰ نفر جهت فعالیت های فرهنگی و هنری دانش آموزان و فرهنگ دوستان و فرهیختگان شهر شیراز مشغول فعالیت می باشد . همچنین با درایت و دوراندیشی مؤسس محترم ، مجموعه ورزشی زیبایی دراین مجتمع راه اندازی شدکه سالن چند منظوره آن شامل: سالن های والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، هندبال، بیلیارد و استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی مدرن وهمچنین زمین روباز فوتبال و بسکتبال می‌باشدکه تمامی دانش آموزان و کارکنان مجتمع در طول سال از خدمات این ورزشگاه بهره‌مند می‌شوند.

مهمترین ویژگی مجتمع آموزشی فرهنگی احسان، فعالیت نیروهای انسانی کارآمدو متخصص و متعهد است که با بهره گیری از دیدگاه آموزشی و معنوی مؤسس محترم و با تلاش و درایت کارکنان دلسوز در بخش اداری و اجرایی و علمی، فضای مطلوب و مناسبی را برای رشد و اعتلای هرچه بیشتروبهترعلمی و تربیتی فرزندان این مرز و بوم فراهم آورده است .

ارکان مجتمع ، عبارتند از:
۱-مؤسسین ۲- هیأت امنا ۳- هیأت مدیره

هیأت مؤسس :

۱- آقای مهندس سید اسحق فال اسیری فرزند مرحوم سید حسام الدین
۲- آقای سید احسان فال اسیری فرزند : سید اسحق

هیأت امنا :

مرکب از ۱۱نفر استاندار وقت استان – رئیس سازمان آموزش وپرورش استان ، هیأت مؤسس وشش نفر ازچهره های شناخته شده به انتخاب مؤسسین برای مدت ۵ سال می باشد .

هیأت مدیره :
مرکب از ۵ نفر

۱- رئیس هیأت مدیره : آقای سید اسحق فال اسیری
۲-مدیرعامل : آقای دکتر اسماعیلی
۳- آقای عبدالحمید معافیان عضو هیأت مدیره
۴- آقای افراسیاب امیری عضو هیأت مدیره

واحدهای آموزشی ، ورزشی ، فرهنگی دارای مدیر مستقل می باشند که زیر نظر مدیرعامل وهیأت مدیره فعالیت می نمایند .

 

مجتمع آموزشی فرهنگی احسان

مجتمع آموزشی فرهنگی احسان

نظرات

نظرات بسته شده اند

ورود / ثبت نام