اکتبر 20, 2018

ثبت نام رشته های ورزشی

    (جهت ثبت نام کارت بیمه ورزشی باید به سایت فدراسیون پزرشکی ورزشی به آدرس WWW.IFSM.IR مراجعه نموده و ثبت نام را به صورت شخصی انجام دهید). حتما در زمان ثبت نام، نام باشگاه را مجتمع احسان انتخاب نمایید.
  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • Date Format: MM slash DD slash YYYY

به نام خدا

با سلام و عرض احترام

ترییت بدنی مجتمع آموزشی فرهنگی احسان شایسته در جهت درخواست اولیای محترم و با رعایت پروتکل های کامل بهداشتی اقدام به پیش ثبت نام رشته های مختلف ورزشی جهت ترم تابستان نموده است.
با توجه به اهمیت حفظ سلامت مشتریان و پرسنل، این مجموعه به عنوان یک مرکز پیشرو در رعایت اصول بهداشتی با شرایط خاص اقدام به پیش ثبت نام کلاس های مختلف ورزشی جهت ترم تابستان نموده است.
لازم به ذکر است که در دوره تابستان امسال با توجه به شرایط موجود با تدابیر خاص برگزار می گردد و تعداد نفرات کلاس ها به صورت ویژه ای کاهش پیدا خواهد کرد. لذا خواهشمند است با توجه به کاهش ظرفیت کلاس ها نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایید.
در پیش ثبت نام نیازی به پرداخت هیچگونه وجهی نمی باشد و شما تنها رشته های مورد نظر را انتخاب می نمایید.
در صورت علاقه مندی به ثبت نام در چند رشته، رشته های مختلفی را انتخاب نمایید.
پس از ثبت نام اطلاع رسانی در خصوص زمان مراجعه جهت انجام مراحل پذیرش توسط تربیت بدنی انجام خواهد شد و نیازی به پیگیری نمی باشد.

شرایط ثبت نام اولیه:
این ثبت نام مقدماتی است و ان شاالله پس از اجازه فعالیت از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی کلاس ها تشکیل خواهد شد.
پیش ثبت نام کنونی جهت پسران و در رشته های مختلف می باشد.
داشتن سلامتی کامل (از لحاظ ویروس کرونا) الزامی است.

شنای پیشرفته
دوره ای تکمیلی است که، متقاضیان در آن تمرینات را به صورت حرفه ای می بینند و علاوه بر بالا بردن استقامت قلبی و ریوی برای حضور در مسابقات آماده می شوند.

مدرسه نجات غریق درجه دو * مدرسه نجات غریق درجه یک*
دوره ای پیشرفته است که فرد متقاضی باید حتما سه شنا کرال سینه، کرال پشت و قورباغه را بلد باشد و پس از طی مراحل مختلف آموزشی (نجات غریق، احیای قلبی و ریوی، انواع حمل و …) مفتخر به دریافت کارت مدرسه نجات غریق از سوی هیات نجات غریق و غواصی می گردند.